Usługi
Doradztwo w zakresie projektowania, materiałów, technologii
Ponad 30-letnie doświadczenie

Jesteśmy odlewnią z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji części przemysłowych. Te wszystkie lata nauczyły nas jak zoptymalizować zarówno proces produkcyjny, jak i konstrukcję odlewów, tak aby wyprodukowane odlewy spełniały wszystkie wymagania stawiane przez konstruktorów i zapewniały jednocześnie stabilną, doskonałą jakość, przy minimalnych nakładach pracy. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych linii automatycznego formowania, nasze odlewy charakteryzują się bardzo dobrą dokładnością wymiarową, co pozwala na zminimalizowanie naddatków na obróbkę, obniżając tym samym koszt jednostkowy odlewu przez redukcję wagi detalu, oraz skrócenie czasu obróbki mechanicznej.


innowacyjność
Nasza odlewnia stawia na innowacyjność. Wspólnie z renomowanymi polskimi uczelniami prowadzimy prace badawcze nad wprowadzaniem nowych materiałów i technologii, dedykowanych dla danego zastosowania. W ostatnim czasie współpraca ta zaowocowała przyznaniem patentu na sposób podwyższania wytrzymałości zmęczeniowej odlewów z ferrytycznego żeliwa sferoidalnego, dzięki zastosowaniu specjalistycznej obróbki cieplnej.


kompleksowa obsługa
Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę - nie tylko produkcję odlewów, ale również współpracę nad ulepszaniem istniejących produktów

Wprowadź poprawne dane
Użytkownik jest już zarejestrowany
Poprawnie zapisano na newsletter