PL
EN
Technologie
Przygotowanie produkcji
dla najlepszej jakości odlewów
Przygotowując nowy odlew do produkcji, opieramy się nie tylko na naszym wieloletnim doświadczeniu odlewniczym, ale również na najnowocześniejszych narzędziach wspomagających prace inżynierskie.
Do procesu projektowania wykorzystujemy oprogramowanie CAD/CAM Siemens NX, w którym tworzymy modele 3d i dokumentację płaską płyt modelowych i odlewów.
 

Symulacja zalewania-krzepnięcia
Kontrola jakości produkcji na każdym etapie
W przypadku bardziej skomplikowanych odlewów, wraz z naszymi sprawdzonymi kooperantami wykonujemy symulacje zalewania-krzepnięcia, które pomagają dopracować technologię i zminimalizować prawdopodobieństwo powstawania wad odlewniczych.


Współpraca dla innowacyjności
współpraca z AGH i Instytutem Odlewnictwa
Jesteśmy w ścisłej współpracy z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie oraz Instytutem Odlewnictwa. Razem rozwijamy wspólne projekty poprawiające proces produkcyjny odlewni, wprowadzamy innowacyjne materiały (dedykowane materiały do danego zastosowania) i procesy obróbki cieplnej poprawiające właściwości mechaniczne i zmęczeniowe..
Mniejsze serie oraz odlewy
odlewy na indywidualne zamówienie
Mniejsze serie oraz odlewy o gabarytach lub wadze przekraczającej możliwości naszych linii formierskich, wykonujemy na formierni ręcznej.

Wprowadź poprawne dane
Użytkownik jest już zarejestrowany
Poprawnie zapisano na newsletter